f

Kategorie

«
»

Wysyłka paczek, lub odbiór osobisty towaru odbywa się tylko i wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Paczki wysyłane są kurierem DHL lub Pocztą Polską. Towar jest kontrolowany przed pakowaniem. Sprzedawca nie ma możliwości zapewnienia kontaktu telefonicznego z kurierem, ani ustalenia godziny doręczenia paczki.

Przy wysyłce paczki firmą kurierską niezbędny jest telefon kontaktowy do adresata. Znacznie przyspiesza to doręczenie paczki a czasami bez niego takie doręczenie jest niemożliwe.Ważne, aby sprawdzać paczki przy kurierze. Jeżeli towar jest uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem, odbiorca ma obowiązek spisania protokołu szkody wraz z kurierem w dwóch egzemplarzach. Sprawdzenie paczki chroni Kupującego i ułatwia przebieg ewentualnej reklamacji.

W przypadku, gdy Kupujący nie odbierze paczki w terminie i paczka wróci do nas Kupujący może wpłacić na konto koszt powrotu paczki i ponownej wysyłki i wtedy zostanie ona wysłana ponownie, albo na wskazane konto zwrócimy cenę towaru pomniejszoną o koszt wysyłki i powrotu paczki.Wszystkie podane ceny są cenami brutto, to jest zawierają podatek VAT. Powyższe ceny nie podlegają negocjacjom. Do ceny sprzedaży należy doliczyć koszt dostawy wskazany w każdej aukcji lub w przypadku zakupu większej ilości towaru, uzgodniony ze Sprzedawcą.

Podany koszt wysyłki obejmuje tylko teren Polski, w razie wysyłki za granicę proszę o kontakt w celu jego ustalenia. Możliwa obsługa w języku angielskim.

Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny. Na życzenie Kupującego może być również wystawiona faktura VAT. W takim przypadku po dokonaniu zakupu należy wypełnić formularz po zakupowy wprowadzając dane do faktury. Kupujący ma prawo zamiany paragonu na fakturę VAT do 30 dni od daty zakupu. Dowód zakupu jest wkładany luzem do paczki.

Koszty wysyłki towarów są zawsze podane nie podlegają negocjacjom. Koszty obejmują również koszty opakowania i ewentualnie zabezpieczenia towaru.